O FIRMIE

Gabinet SKIN GLOW został stworzony z myślą o najbardziej wymagających osobach. To idealne miejsce na to, aby zadbać o urodę, a jednocześnie dogłębnie się zrelaksować i oderwać od problemów dnia codziennego. Gabinet oferuje usługi profesjonalnego pielęgnowania naturalnego piękna, ale również minimalizowania oraz likwidowania niedostatków urody będących wynikiem upływu czasu.

Pracuję na wysokiej jakości urządzeniach, które umożliwiają przeprowadzenie zaawansowanych zabiegów przynoszących wymarzone przez klienta efekty. Urządzenia są nowoczesne oraz funkcjonalne o ponadprzeciętnych parametrach użytkowych. Dzięki temu mogę zaproponować szereg skutecznych zabiegów pielęgnujących, wydobywających atuty urody, ale też tych poprawiających stan zdrowia zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Parametry pracy urządzeń zawsze dostosowane są do konkretnego przypadku, tak aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Miłość do skóry zaczęła się od pasji do makijażu, który również znajdą u mnie Państwo w ofercie. Przeszłam liczne szkolenia, między innymi u makijażystek gwiazd takich jak Magdalena Pieczonka, Monikej, czy Konturovnia. Do wykonywania makijaży używam tylko profesjonalnych kosmetyków takich firm jak: Chanel, Dior, Yves Saint Laurent, Hourglass, Bobbie Brown, Lancome itp.

Podczas wizyty w gabinecie SKIN GLOW zapewniam najwyższy komfort podczas zabiegów. Kładę duży nacisk na higienę i zapewniam w pełni bezpieczne warunki sanitarne.

“Każdy z nas nosi w sobie piękno.
Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.”

Éric-Emmanuel Schmitt

Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.

Copyright 2021r.

ul. Chojnicka 17B, Sępólno Kraj – tel. 530 057 558