Laser SKINFRAX

SKINFRAX – odmładzanie skóry i usuwanie blizn.

Urządzenie SKINFRAX to połączenie radiofrekwencji z mikronakłuwaniem, nadaje się idealnie przy zabiegach odmładzających i odbudowujących skórę. Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala na zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów.

SKINFRAX – skuteczna regeneracja
i odbudowa skóry

Urządzenie do liftingu twarzy i ciała stosowane do zabiegów medycyny estetycznej. RF frakcyjny wyposażony jest w dwie głowice: inwazyjną oraz nieinwazyjną. Urządzenie wykorzystuje połączenie dwóch metod zabiegowych – mikroigieł i podgrzania skóry falą radiową. Głowica nieinwazyjna RF frakcyjnego dodatkowo pozwala na podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – bez nakłuwania skóry. Funkcja ta świetnie sprawdza się dla osób, które boją się igieł i oczekują zadowalających rezultatów, ale nie chcą zbyt inwazyjnie ingerować w skórę.

Możesz:

 • wykonać głęboki lifting twarzy, szyi i dekoltu,
 • wykonać głęboki lifting dłoni i brzucha, usunąć blizny i rozstępy,
 • usunąć blizny potrądzikowe, poprawić gęstość skóry,
 • odżywić skórę,
 • poprawić koloryt skóry i jej strukturę,
 • wzmocnić odporność tkanki łącznej, wymusić w skórze procesy naprawcze, przyczyniając się do jej intensywnej regeneracji,
 • zmniejszyć nadpotliwość, np. pach.

W gabinecie SKIN GLOW znajdziesz
szeroki wachlarz zabiegowy.

Dodatkowo urządzenie posiada w zestawie głowicę chłodząca, która znacznie wpływa na komfort zabiegowy.

Efekty zabiegów urządzeniem SKINFRAX są bardzo szybko zauważalne. Znaczna poprawa widoczna jest już po pierwszym zabiegu.

Poznaj w jaki sposób urządzenie SKINFRAX
pozwala na odmłodzenie i poprawę struktury skóry.

Etap I

Skóra wiotka, z ubytkami w strukturze kolagenu i widocznymi zmarszczkami. Za pomocą RF frakcyjnego nakłuwamy skórę z wykorzystaniem mikroigieł i ogrzewamy tkanki za pomocą prądu o częstotliwości radiowej.

Głowica inwazyjna posiada regulowany zakres głębokości nakłuć, co pomaga dobrać odpowiednią głębokość w zależności od problemu. Do zabiegów używamy uniwersalne, jednorazowe, sterylne kartridże, które zapewniają wysoką higienę zabiegu i jednocześnie zmniejszają jego koszt do minimum.

Etap II

Mechanizm działania urządzenia SKINFRAX opiera się na silnym podgrzaniu tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej na obszarze dochodzącym do skóry właściwej, co przyczynia się do wzrostu temperatury w skórze i natychmiastowego obkurczenia włókien kolagenowych.

Wysoka temperatura powstała w skórze aktywuje procesy regeneracji, dochodzi do przebudowy włókien kolagenowych i elastynowych. Powstałe za pomocą mikroigieł uszkodzenia aktywują procesy zapalne, stymulują fibroblasty i procesy naprawcze w skórze.

Etap III

Tuż po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Najważniejsze dzieje się jednak przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien, a także budowania nowych wiązań. Skóra staje się dzięki temu bardziej jędrna, sprężysta.

Pełne efekty działania RF frakcyjnego widać po około 3 miesiącach. W miejscu uszkodzonej tkanki powstaje nowa, młoda i jędrna skóra, posiadająca prawidłową budowę. Dzięki odbudowie kolagenu blizny ulegają znacznemu zmniejszeniu, a zmarszczki oraz bruzdy wygładzeniu

Poznaj w jaki sposób urządzenie SKINFRAX
pozwala na odmłodzenie i poprawę struktury skóry.

Urządzenie za pomocą mikroigieł przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich struktur.

RF frakcyjny jest doskonałą alternatywą dla lasera frakcyjnego CO2. Zapewnia krótszy czas rekonwalescencji i niższy koszt zabiegu.Urządzenie za pomocą mikroigieł przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich struktur.

RF frakcyjny SKINFRAX jest połączeniem metody nakłuwania skóry (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – fali radiowej. Połączenie tych dwóch działań pozwala na kontrolowane i równomierne podgrzewanie wszystkich warstw skóry.

Frakcyjny RF nieinwazyjny ma moc 10 MHz. Poprzez podgrzanie skóry właściwej do temp. 40 – 60 C, energia przez naskórek dociera do skóry właściwej, następnie wpływa na regenerację kolagenu i włókien elastycznych. Natomiast powstałe za pomocą mikroigieł niewielkie uszkodzenia, aktywują procesy zapalne, a następnie stymulują procesy naprawcze. W miejscu naruszonej tkanki powstaje nowa – młoda i jędrna skóra posiadająca prawidłową budowę.

Zabiegi wykonujemy w serii od 3 do 5 w zależności od zaawansowania problemu i oczekiwanych przez klienta efektów. Zaleca się wykonywanie odstępów między zabiegami co 4 – 5 tygodni. Frakcyjny RF nieinwazyjny ma moc 10 MHz. Poprzez podgrzanie skóry właściwej do temp. 40 – 60 C, energia przez naskórek dociera do skóry właściwej, następnie wpływa na regenerację kolagenu i włókien elastycznych. Natomiast powstałe za pomocą mikroigieł niewielkie uszkodzenia, aktywują procesy zapalne, a następnie stymulują procesy naprawcze. W miejscu naruszonej tkanki powstaje nowa – młoda i jędrna skóra posiadająca prawidłową budowę.

.

By mówić o skutecznym działaniu fali radiowej, musi ona dotrzeć na odpowiednią głębokość skóry. W miejsce, gdzie znajdują się komórki (fibroblasty) odpowiedzialne za produkcję wszystkich jej elementów. Taką gwarancję dadzą nam mikroigły, które precyzyjnie (możliwość ustawienia głębokość nakłuć od 0,1 do 3,0 mm) przesyłają falę radiową w głąb skóry. Tak przekazywana energia daje możliwość równomiernego podgrzania tkanek na całej długości igły. Dzięki temu wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy oraz mamy pewność, że pobudzimy odpowiednie komórki skóry, a następnie uruchomimy procesy naprawcze

Przeciwskazania do zabiegu:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • elektroniczne elementy w ciele (rozrusznik serca, pompa insulinowa),
 • nieustabilizowana cukrzyca,
 • nieustabilizowane choroby tarczycy,
 • hemofilia i inne zaburzenia krzepnięcia,
 • choroby autoimmunologiczne (Hashimoto. stwardnienie rozsiane),
  przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryna, Acard) nawet w ciągu kilku ostatnich dni przed zabiegiem,
  metalowe, silikonowe implanty w okolicy zabiegowej,
 • skłonność do tworzenia bliznowców i zwłóknień,
 • terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami (leczenie trądziku),

Zalecenia po zabiegu:

Po zabiegu należy unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi, więc rezygnujemy z opalania, sauny, czy gorących kąpieli.

Zaleca się schłodzenie miejsca zabiegu, a następnie nawilżenie preparatami, które mają właściwości chłodzące, nawilżające i regenerujące. Uwaga! Po zabiegu może wystąpić opuchnięcie, które powinno ustąpić po 1-2 dniach. Możliwe są również widoczne ślady niewielkich nakłóć.

Po zabiegu przez okres około 4 tygodni należy unikać opalania się i przez cały ten okres należy stosować filtr przeciwsłoneczny

Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.

Copyright 2021r.     

ul. Chojnicka 17B, Sępólno Kraj – tel. 530 057 558